ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL

Keşfedin

Geniş renk ve ölçü seçenekleri, stabil kalınlık

Keşfedin

Sektörün ihtiyaçlarını yakından takip edip ...

Keşfedin

Hep daha iyisi için çalışıyoruz

En iyi bildiğimiz işi ...

Keşfedin

En teknolojik çözümlerle yapıyoruz

Keşfedin

Hizmetlerimiz

Son teknoloji makinelerimizle ihtiyacınıza uygun malzemeleri dilediğiniz gibi ebatlıyor, derzliyor, kesiyor, şekillendiriyoruz.

CNC FİBER KESİM

CNC LAZER KESİM

CNC ROUTER KESİM

KUTU HARF ÜRETİM

EBATLAMA

Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarına günümüz teknolojilerini kullanarak hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap veriyoruz...


Her geçen gün büyüyen ve gelişen reklam sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kurulan KSV Reklam, 2011 yılından itibaren geniş ürün yelpazesi ve
son teknoloji üretim olanaklarıyla sektörde yerini sağlamlaştırararak kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

CNC Router ve CNC Lazer makineleriyle, müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel üretim yaparak müşteri memnunuyetini en üst düzeyde tutan KSV Reklam
reklamın içeriği kadar reklam sunumunda kullanılan malzemenin de ne kadar önemli olduğunu sektör profesyonellerine kanıtlar nitelikte hizmetler sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Geniş Ürün Yelpazesi

Reklam sektöründe ihtiyaç duyacağınız tüm malzemelere geniş ürün yelpazemiz arasından ulaşabilirsiniz.


Stoktan Hızlı Teslim

Zengin ürün stoğumuz ve son teknoloji makinelerimizle ihtiyaçlarınıza en hızlı sürede cevap veriyoruz.

Özel Üretim

Cnc Router ve Cnc Lazer makinelerimizle ihtiyacınız ve reklamınız doğrultusunda dilediğiniz ebatlarda özel kesim pleksi (akrilik), dekota, kompozit alüminyum ve krom levha malzemelerinin üretimini ve kesimini yapıyoruz.


Kaliteli Ürün ve Hizmet...

Özel kesim pleksi (akrilik), dekota, kompozit alüminyum ve paslanmaz krom levha malzemelerden, sektörün ihtiyaç duyduğu hazır ürünlere kadar tüm ürün ve hizmetlerimizde önceliğimiz olan kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Reklam içeriğiniz kadar, onu müşterilerinize nasıl sunduğunuz da önemlidir...

Reklam sektöründe yıllardır süregelen tek düze ölçülerde ve kalıplardaki malzemelerle hazırlanan pleksi, dekota ve kompozit temelli ürünleri son teknoloji makinelerimizle dilediğiniz ebatlarda boyutlandırıyor, tercih ettiğiniz şekilde ve kalınlıkta kesiyoruz. Çünkü biliyoruz ki reklamınızın içeriği kadar onu müşterilerinize nasıl sunduğunuz da önemlidir. KSV Reklam, gelişen ve değişen sektör ihtiyaçlarına, son teknoloji makineleri ve profesyonel ekibiyle en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek için daima çalışmaya ve gelişmeye devam ediyor.

Daha Fazla Bilgi

Proje

Tabela uygulamalarında, iç mimari ve cephe kaplamalarında ihtiyacınız olan en uygun materyali belirleyip, gerekli numune çalışmalarını hazırlayarak üretim öncesi projelendirme desteği sunuyoruz.

Üretim

Lazer kesim ve CNC Router makinelerimizle size özel dilediğiniz ebatlarda, kalınlıkta ve şekilde üretim yapıyoruz.

Teslimat

Daima güncellenen stoğumuz, hızlı ve kaliteli üretim sağlayan makinelerimizle siparişlerinizi, siparişiniz onaylandıktan sonra hemen işleme koyarak en kısa sürede size teslim ediyoruz.